KONST / Litografier / Färglitografi 12543005
nr 1254 3005
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad. Motivet: 30x54
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
måndag 13 maj 2019
kl 18:53:27
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell